IH Wroclaw

Jeśli szukasz dobrej szkoły angielskiego, świetnie trafiłeś!

Angielski na studia lub do pracy? Do egzaminu? Potrzebny w podróży? Dla przyjemności?Jest wiele powodów, a my jesteśmy jednym z nich!

International House to nowoczesne centrum językowe dbające o najwyższą jakość nauczania i od wielu lat spełniające surowe wymagania rynku – we Wrocławiu istniejemy od 1994 roku. O niepowtarzalnym charakterze IH decydują zaangażowani, profesjonalni lektorzy anglojęzyczni, autorska metoda, program zajęć pozalekcyjnych oraz wyjątkowa, przyjazna atmosfera.

Grupę postrzegamy jako zbiór indywidualności. Mała ilość osób w grupach daje nauczycielom komfort bliskiego kontaktu z każdym uczniem. Praktyka pozwala lektorom dostrzec i zdiagnozować indywidualne potrzeby uczestników kursu. Mogą na bieżąco rozmawiać o dokonanych postępach, zwracając uwagę na kwestie wymagające większego wysiłku.

Gramatyka jest narzędziem, nie celem. Zasady gramatyki trzeba znać i stosować w praktyce. W IH nie traktujemy ich jednak jak oderwanego od rzeczywistości zbioru reguł, które należy wykuć na pamięć. Gramatyka jest dla nas narzędziem służącym praktycznemu celowi, jakim jest skuteczna komunikacja.

Uczymy angielskiego po angielsku. Już od pierwszej lekcji nauka przebiega po angielsku. W tym języku odbywa się komunikacja z lektorem i pozostałymi uczestnikami zajęć. W grupach początkujących nauczyciel stosuje szereg technik umożliwiających realizację tej reguły. Przy odpowiednim przygotowaniu i kompetencjach nauczyciela metoda ta przynosi doskonałe rezultaty - słuchacze szybko i bezstresowo przełamują barierę językową i w niewymuszony, naturalny sposób zaczynają mówić po angielsku.

Uczymy myśleć po angielsku. Biegłość językowa nie polega na dokonywaniu w głowie mozolnych tłumaczeń. Perfekcyjna znajomość reguł i zasad nie gwarantuje płynności wypowiedzi. Nasi słuchacze zachęcani do mówienia po angielsku od samego początku nauki i wykorzystujący swoje umiejętności w praktyce, zaczynają z czasem w naturalny sposób myśleć po angielsku.

Cele i potrzeby słuchaczy decydują o kształcie zajęć.Potrzeby słuchacza wynikające z charakteru, zainteresowań oraz celu nauki określają tematykę i charakter zajęć, dobór materiałów oraz technik nauczania. Nawet najstaranniej przygotowany plan zajęć może ulec modyfikacji, jeśli jest to wskazane by zaktywizować grupę. Zajęcia są planowane tak, aby słuchacz był cały czas aktywny i zainteresowany.Rodzaje kursów. Oferujemy kursy standardowe oraz intensywne. Dla zapracowanych mamy kursy odbywające się raz w tygodniu. Specjalizujemy się w kursach przygotowujących do egzaminów: FCE, CAE, CPE oraz IELTS. Proponujemy również zajęcia indywidualne oraz lekcje przez Skype.

Podczas wakacji akademickich oferujemy niezwykle atrakcyjne cenowo INTENSYWNE KURSY LETNIE.

W naszej bogatej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy!

  1. Centrum Egzaminacyjne Cambridge:Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Language Assessment o numerze PL017. Można u nas przystąpić do egzaminu First (FCE), Advanced (CAE) i pozostałych egzaminów firmowanych przez Cambridge. Polecamy również nasze kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English!
  2. Centrum Kształcenia Nauczycieli: Znasz świetnie angielski i chciałbyś pracować jako lektor w Polsce lub za granicą?

Na pewno przyda Ci się prestiżowe potwierdzenie posiadanych umiejętności – certyfikat Cambridge CELTA.

IH organizuje kursy metodyczne pozwalające zdobyć te najpopularniejsze międzynarodowe kwalifikacje upoważniające do nauczania angielskiego jako języka obcego.

Languages

  • English
  • Polish
  • Spanish

Specialist Courses

  • Young Learners Courses
  • Corporate and Business Courses
  • Cambridge, IELTS or other Exam Preparation Courses

Welcome to International House Wrocław Teacher Training Centre!

Whether you are new in the world of TEFL and want to obtain an internationally recognised teaching qualification or have been in the profession a while and wish to take the next step in your career, you’ve come to the right place. We run Cambridge CELTA, Cambridge Delta and a range of other specialised courses in areas such as Teaching Younger Learners or Teaching English for Business.

Since its opening in 1994 our school has quickly become one of central Europe's foremost teacher training centres. Over these years we have earned a worldwide reputation for excellence in what we do and built a team of highly experienced, dedicated trainers.

The historical city of Wrocław is a fantastic location to take a training course. This dynamic, charming place truly has something for everyone. You will want to come back to enjoy it properly once your course is over!

We look forward to meeting you!

Location

Contact School

To contact IH Wroclaw please complete the form below: